Znalezienie odpowiednich mebli ogrodowych do domu nie jest łatwym zadaniem, ale jest niezbędne, jeśli chcesz mieć pewność, że w pełni wykorzystujesz swoją przestrzeń na zewnątrz. Istnieje wiele różnych czynników, które należy wziąć pod uwagę, zanim wybierzesz idealne meble ogrodowe do swojego domu, a ten przewodnik pomoże Ci we wszystkich z nich. Zaczniemy od omówienia, jaki rodzaj mebli jest najlepszy do różnych przestrzeni i jak upewnić się, że będzie wystarczająco wytrzymały na zewnątrz. Następnie porozmawiamy o tym, jakie są dostępne meble ogrodowe, a na koniec porozmawiamy o projektowaniu.

 

Zestaw technorattanowy obiadowy z pufami Stelvio Caffe

Zestaw technorattanowy obiadowy z pufami Stelvio CaffePrezentowany technorattanowy zestaw jadalniany z pufami to elegancki i klasyczny komplet stołowy mebli ogrodowych. W skład tego technorattanowego kompletu wchodzi trzyosobowa sofa, dwa fotele oraz duży stół. Poduszki na pufach są zablokowane, dzięki czemu nie spadają, co pozwala na wykorzystanie go zarówno jako mebla wypoczynkowego, jak i jadalni - zestaw zapewnia miejsce dla 7 osób! Ponieważ istnieje wiele możliwości aranżacji z wykorzystaniem tej wzorzystej technorattanowej zastawy (jak również ich rozdzielenia), w razie potrzeby można je również mieszać: 1) Sofa + stół i 2 wolnostojące fotele; lub 2) Trzyosobowa sofa i duży stół ze szklanym blatem, który nie sięga krawędzi. Szklany blat ma konstrukcję wgłębną, co oznacza, że choć jego rama jest wykonana z technorattanu, szkło nie rozchodzi się dookoła, lecz wystaje tylko w jednym miejscu - w ten sposób można tworzyć różne kształty, takie jak koła itp. poprzez dalsze łączenie kolejnych elementów na wysokości oczu (od lewej do prawej).

Przejdź do sklepu online

Meble technorattanowe na taras Gambito Melange Brown

Meble technorattanowe na taras Gambito Melange BrownZestaw mebli technorattanowych Gambito w kolorze słomkowym jest oryginalny i niepowtarzalny. Zestaw składa się z wygodnej trzyosobowej sofy, dwóch foteli i stolika kawowego. Najważniejszym elementem estetycznym, który odróżnia ten zestaw od innych, jest zastosowanie drewnianych nóg we wszystkich elementach z wyraźną plecionką w kolorze słomkowym, która wygląda jak naturalny rattan. W tym konkretnym zestawie znajdują się prostokątne szklane stoły wykonane z 5mm szkła hartowanego, które zapobiega stłuczeniu lub poślizgnięciu, a krawędzie narożników są zaokrąglone (104 x 60). Przyssawki na rogach zapewniają, że nie będą się ześlizgiwać podczas ustawiania w domu lub na tarasie!

Przejdź do sklepu online

Komplet technorattanowy na 8 osób Stefano Grande Carmel & Latte

Komplet technorattanowy na 8 osób Stefano Grande Carmel & LatteBrązowy zestaw technorattanowy dla 8 osób składa się z sofy trzyosobowej, sofy dwuosobowej, dwóch foteli i otomany. Zestaw ten doskonale sprawdzi się na dużym tarasie lub w ogrodzie, ponieważ oferuje mnóstwo miejsca do wypoczynku. Prosty kształt kubełka zapewnia możliwość dostosowania układu siedzisk do dowolnej wielkości powierzchni lub układu mebli na tarasie. Wszystkie elementy są wykończone eleganckimi odcieniami brązu, co dodaje im estetycznego uroku, a jednocześnie sprawia, że zawsze wyglądają schludnie i czysto dzięki lamówce zastosowanej wokół krawędzi każdej poduszki. Stolik kawowy ma szklany blat, który zapewnia stabilność podczas stawiania na nim naczyń, dzięki czemu unikniesz wypadków takich jak stłuczenie talerzy!

Przejdź do sklepu online

Zestaw ogrodowy technorattan NILAMITO V Light Grey

Zestaw ogrodowy technorattan NILAMITO V Light GreyZestaw mebli tarasowych z technorattanu NILAMITO V Light Grey możesz dowolnie mieszać i dopasowywać do swoich potrzeb. W ten sposób dopasujesz go do swoich potrzeb - zarówno tych małych, jak i dużych! W skład zestawu wchodzi moduł środkowy, 2 moduły narożne, pufa i stolik. Wszystkie wykonane są z aluminiowych ram, dzięki czemu są lekkie, a jednocześnie wytrzymałe. Wykonane z plecionki technorattanowej przypominającej naturalny rattan meble ogrodowe posiadają takie cechy jak odporność na wysokie i niskie temperatury, opady deszczu (śniegu), promieniowanie UV.

Przejdź do sklepu online

 

O mnie